Sezon 5 Rozdziału 2 w Fortnite

Dołącz do łowów

Punkt Zerowy jest odsłonięty, lecz nikt nie ucieknie z Pętli – nie na twojej warcie. Dołącz do Agenta Jonesa i najlepszych łowców z różnych zakątków wszechświata (w tym Mandalorianina) w chaotycznej bitwie, która zadecyduje o przyszłości wyspy…

Nowe tereny łowów

Nowe tereny łowów

Pojawienie się nowych łowców oznacza nowe lokacje spoza Pętli. Walcz o honor na starożytnej arenie, szlifuj swoje umiejętności przetrwania w dżungli oraz eksploruj krystaliczne ruchome piaski rozpościerające się od odsłoniętego Punktu Zerowego.

Pomoc do wynajęcia

Pomoc do wynajęcia

Twoim zadaniem jako łowcy jest pomaganie mieszkańcom wyspy w nowej, niestabilnej rzeczywistości. Przyjmuj od nich zadania i zlecenia, zdobywaj dane na temat otoczenia lub zatrudniaj ich jako sojuszników. Nie masz ochoty na negocjacje? Wyzywaj ich na pojedynki i zgarniaj łupy.

Wydawaj to, co zarobisz

Wydawaj to, co zarobisz

Nowe postacie akceptują tylko jedną formę płatności: sztabki! Zdobywaj je, kończąc zadania i wykonując zlecenia, likwidując graczy lub znajdując skrytki rozsiane po wyspie. Wydawaj zarobione sztabki na nowe egzotyczne bronie, ulepszenia, dane, usługi i inne.

Nowe bronie, nowe sztuczki

Nowe bronie, nowe sztuczki

Nowe bronie umożliwiają atakowanie na oryginalne sposoby. Daj popis ognistej furii ze strzelbą Oddech Smoka, walcz karabinem snajperskim Amban Mandalorianina wręcz lub na dystans, namierzaj wrogów Nocnym Jastrzębiem i nie tylko. Przez cały sezon łowcy i sprzedawcy będą pracować, by dostarczyć jeszcze więcej broni, więc trzymaj rękę na pulsie!

Kto następny?

Kto następny?

Łowcy na wyspie są dopiero pierwszymi, którzy przybyli spoza Pętli… Przez cały sezon Agent Jones będzie sprowadzać jeszcze więcej łowców z odległych światów. Kto będzie następny?

Karnet bojowy
Punkt Zerowy
TM & © LucasFilm LTD.Ch2s5 Logo