screen-undefined
Sezon 2 Rozdziału 3 w Fortnite: Rebelia
Dołączcie do Rebelii w ostatecznej bitwie o odbicie Punktu Zerowego! Wypróbujcie zupełnie nowe taktyki, na przykład sprint, wspinaczkę i nie tylko. Wskoczcie na pokład potężnego pancernego busa bojowego lub przyczepcie pług do swojej ciężarówki, wzmacniając taranowanie. Zmierzcie się z wrogami w ostatecznej walce o Punkt Zerowy w Sezonie 2 Rozdziału 3: Rebelii!
screen-undefined
Sztabki mogą odmienić losy bitwy
Finansowanie sztabkami powraca! Dołóżcie sztabki na bronie i pojazdy Rebelii. Możecie też pójść o krok dalej, fundując instalację wieżyczek, w tym ich ciężkiej wersji, stworzonej do starć z pojazdami.
screen-undefined
Akcja w pojazdach
Prowadźcie czołg UR Tytan i strzelajcie z jego działa, niszcząc przeszkody. Aby wzmocnić efekt, towarzysz z drużyny może kontrolować wieżyczkę z karabinem maszynowym. Finansowanie sztabkami pozwoli wam też zbudować metalowego potwora, czyli pancerny bus bojowy – razem z oponami Chonkers, pługiem i dwoma rodzajami wieżyczek. Już teraz możecie zacząć dokładać sztabki na te busy!
screen-undefined
Zwinne powstanie
Poruszajcie się szybciej dzięki większej domyślnej prędkości ruchu i jeszcze szybszym sprintom, by sprawnie pokonywać krótkie odcinki. Umiejętność wspinania się pozwoli wam górować nad przeciwnikami – po prostu chwyćcie się krawędzi i podciągnijcie do góry!
screen-undefined
Wyposażenie Rebeliantów
Od samego początku macie dostęp do dwóch nowych broni: potężnego bojowego pistoletu maszynowego oraz strzelającego krótką serią karabinu Napastnik z czerwonym celownikiem. Zgarnijcie też przywrócone bronie, na przykład odświeżoną strzelbę z magazynkiem bębnowym i rewolwer.
screen-undefined
Coś mistycznego w karnecie bojowym
Karnet bojowy Sezonu 2 w Rozdziale 3 zawiera Mistrza Sztuk Mistycznych, Doktora Strange’a. Wraz z nim w karnecie znajdują się takie postaci, jak Tsuki 2.0, dobrze znany wróg Gunnar i w końcu ujawniony Początek. Ukończcie zadania specjalne, by „przeprogramować” kilof Miecz Omni. Zmieńcie jego ostrze, jelec, kolor, a nawet odgłosy!
Rebelia
Sezon 2 Rozdziału 3
Rebelia
Karnet bojowy
© 2022 Marvel