Sezon 3 Rozdziału 3 w Fortnite
Sezon 3 Rozdziału 3 w Fortnite: Luzik
W Sezonie 3 Rozdziału 3, Luziku, Wyspa to jedna wielka impreza. Szalej w Wodospadzie Rzeczywistości, jeźdź na stworzeniach, przeżyj kolejkę Świrojazd i zabaw się nowym arsenałem. Wskakuj do Sezonu 3 i dziel się dobrymi wibracjami!
Grzyby w Fortnite
Atrakcji, co grzybów po deszczu
Na wyspie wyrosło Drzewo Rzeczywistości, tworząc zupełnie nowy biom! Wodospad Rzeczywistości to bujny las pełny grzybów, grzybów odbijaczy i fioletowych drzew. W chwilach przerwy od podziwiania roślinności przepłyńcie pod tamtejszymi wodospadami, poszukajcie łupów w jaskini i wyskoczcie w górę przy użyciu gejzerów.
Kulojazdy w Fortnite
Z górki na pazurki
Kulojazdy wróciły! Znów będziecie toczyć się i chwytać powierzchni, ale tym razem czeka na was nowa atrakcja. Jeśli macie ochotę zaszaleć, wskoczcie na (totalnie bezpieczny) Świrojazd i szykujcie się na kolejkę górską wysokich lotów.
Wierzchowce w Fortnite
Przejażdżka na dzikich zwierzętach
Zabawa z dużą prędkością nie musi kończyć się na Kulojazdach: wskoczcie na wilka lub dzika i wyruszcie w drogę! Nie musicie z nich zsiadać, by walczyć, więc strzelajcie i używajcie broni miotanej, dosiadając wierzchowca.
Strąki Ziarna Rzeczywistości w Fortnite
Owocne zbiory
Z Drzewa Rzeczywistości wyrastają strąki Ziarna Rzeczywistości. Zasadźcie Ziarno Rzeczywistości, by wyhodować Sadzonkę Rzeczywistości, która będzie rosnąć w tym samym miejscu w kolejnych meczach! Po każdym wyrwaniu sadzonki dają lepsze łupy, więc wyrywajcie je, aż wypadnie z nich mityczny łup. Kiedy wasza sadzonka zwiędnie, zasadźcie pozostawione w jej miejscu ziarno!
Bronie Sezonu 3 w Rozdziale 3 Fortnite
Zupełnie nowe bronie
Popiszcie się swoimi zdolnościami bojowymi z nowiusieńkimi broniami! Dajcie wrogom niezłego łupnia, korzystając z karabinu szturmowego Młot, który świetnie sprawdza się na różnych dystansach. Mamy też Strzelbę dwustrzałową, dzięki której możecie zadać podwójne obrażenia, oddając serię dwóch potężnych strzałów. Dla fanów strzelania z dystansu mamy Karabin strzelca wyborowego, który stanowi całkiem nową klasę broni.
Karnet bojowy Sezonu 3 w Rozdziale 3 Fortnite
Zapomnijcie o tym, co was dzieli
W karnecie bojowym tego sezonu połączycie ze sobą dwie odmienne strony. Poza samym Darthem Vaderem w karnecie bojowym Sezonu 3 Rozdziału 3 znajdziecie antybohaterkę Evie, obrończynię Adirę i pięć innych strojów. A skoro o strojach mowa, możecie dostosować elementy „Klika”! Czego można spodziewać się w dalszej części sezonu? Na odblokowanie czeka światowej sławy archeolog, Indiana Jones.
Luzik
Sezon 3 Rozdziału 3
Luzik
Karnet bojowy
© I ™ Lucasfilm Ltd.