STWORZONE PRZEZ GRACZY I DLA GRACZY

Twórz zupełnie nowe gry w trybie kreatywnym i odkrywaj całkiem nowe sposoby na grę ze znajomymi. Dołącz do jednej z największych społeczności graczy!

CZYM JEST TRYB KREATYWNY?

TRYB KREATYWNY UMOŻLIWIA PROJEKTOWANIE GIER I WRAŻEŃ Z ROZGRYWKI W FORTNITE, BY PUBLIKOWAĆ JE I UDOSTĘPNIAĆ ZNAJOMYM ONLINE. ODTWÓRZ FORTNITE WEDŁUG SWOJEJ WIZJI, UŻYWAJĄC TWOICH REGUŁ NA TWOJEJ WŁASNEJ WYSPIE. WSPÓLNIE ZE ZNAJOMYMI MOŻESZ RÓWNIEŻ GRAĆ W NIEZLICZONE GRY STWORZONE PRZEZ FANÓW, WPISUJĄC KOD WYSPY LUB ODWIEDZAJĄC WYRÓŻNIONE CENTRUM W GRZE.

Dokumentacja trybu kreatywnego

Tryb kreatywny w Fortnite – FAQ

Czym jest tryb kreatywny w Fortnite?

Tryb kreatywny oferuje szeroki wachlarz narzędzi do projektowania gier i wrażeń z rozgrywki w Fortnite. Stwórz Fortnite według własnego pomysłu, razem ze znajomymi, a potem pokaż swoje dzieło światu.

Czy moi znajomi mogą dołączyć do mnie na tej samej wyspie lub mapie w trybie kreatywnym?

Tak! W trybie kreatywnym może wspólnie budować do 16 graczy. Zbierzcie się w lobby i razem zacznijcie grę.

W jakie gry w trybie kreatywnym w Fortnite mogę zagrać?

W trybie kreatywnym można grać w setki wyjątkowych gier, a wszystkie z nich zostały stworzone przez fanów takich jak ty. Każdego dnia w centrum powitalnym znaleźć można nowe propozycje. Uruchom tryb kreatywny i zajrzyj do centrum powitalnego – nowe gry czekają na ciebie i twoich znajomych.

Możesz także zagrać w konkretną grę. Wystarczy, że sprawdzisz jej kod i wprowadzisz go w lobby lub w centrum.

Czym jest kod mapy w trybie kreatywnym?

Do każdej z gier publicznych przypisany jest kod. Kody te umożliwiają ci wczytanie każdej gry, jaka kiedykolwiek została opublikowana w trybie kreatywnym i zagranie w nią razem ze znajomymi.

Jak użyć kodu trybu kreatywnego w Fortnite?

Krok 1: Uruchom Fortnite. W menu trybów gry wybierz „Tryb kreatywny”. Kliknij „Zmień”, by zyskać dostęp do tego menu.

Krok 2: Wciśnij „Graj”, następnie wybierz „Kod wyspy” i wciśnij Enter.

Krok 3: Wprowadź kod na tym ekranie, a potem kliknij „Rozpocznij”, by zacząć grę.

Opcjonalnie: Możesz też podejść do którejkolwiek z wyróżnionych wysp w centrum powitalnym i to tam wprowadzić kod. Po chwili wczytywania na ekranie powinna pojawić się gra, której szukasz.