Wolny duch: mistrzyni tenisa Naomi Osaka serwuje nam swoje dwa oblicza w serii Ikony Fortnite

28.02.2022
Przez: Twórcy Fortnite

Inspirująca fanów mistrzyni tenisa, aktywistka, projektantka mody i bizneswoman Naomi Osaka wkrótce podejmie się kolejnego wyzwania. A wy możecie dołączyć do niej podczas tej przygody! Noami Osaka wskakuje na wyspę Fortnite jako najnowsza członkini serii Ikony Fortnite, a jej stroje i akcesoria będą dostępne w piątek 4 marca o godz. 1:00 czasu polskiego. 

Macie ochotę zaserwować asa, jeszcze zanim zdobędziecie stroje Naomi Osaki? W takim razie weźcie udział w Naomi Osaka Cup 2 marca! Najlepsi gracze z każdego regionu odblokują oba stroje i oba kilofy/plecaki z zestawu Naomi Osaka, a także graffiti.


Zestaw Naomi Osaka: gra deblowa

Fortnite Naomi Osaka Outfit and Dark Priestess Naomi Outfit

Naomi Osaka ma wiele twarzy. Nie daje się zaszufladkować i w duchu indywidualności wkracza do Fortnite. Źródła jej inspiracji pokażecie z fantastycznymi projektami dwóch strojów Naomi! Z kolei z dopasowanymi do nich akcesoriami przećwiczycie swój forhend i poszybujecie na korty.

Kiedy zamachniecie się dopasowanym do stroju Naomi Osaka kilofem Królewska Rakieta (w zestawie ze strojem), pozostawi on po sobie królewską różową smugę. Gdy powrócicie do walki o Korony Zwycięzcy, załóżcie kilof jako plecak. A zanim wylądujecie na wyspie, rozpocznijcie walkę z zaczarowaną lotnią Chmurydwan Królowej. Strój Naomi Osaka jest dostępny z alternatywnym stylem Królowa Kortu

Fortnite Naomi Osaka Outfit and Other Items

Kiedy zamachniecie się dopasowanym do stroju Mroczna Kapłanka Naomi kilofem Kreator Portali (w zestawie ze strojem), pozostawi on po sobie zieloną smugę z tajemniczej krainy duchów. Gdy straszycie przeciwników, załóżcie kilof jako plecak. Ponadto, gdy będziecie lądować na wyspie, poszybujcie na mgiełce z niewidzialnych wymiarów z lotnią Przeklęte Opary. Strój Mroczna Kapłanka Naomi jest dostępny z alternatywnym stylem Neonowa Kapłanka.

Fortnite Dark Priestess Naomi Outfit and Other Items

Z zestawem Naomi Osaka przygotujcie się też do wymiany uderzeń dzięki emotce Postawa Serwisowa 🎾 (Choreografia: Stefan Bojic)


Weźcie udział w turnieju singlowym Naomi Osaka Cup i odblokujcie solo przedmioty przed premierą

W duchu nowych wyzwań, w środę 2 marca w Fortnite odbędzie się Naomi Osaka Cup. Rywalizujcie w tym turnieju solowym o szansę odblokowania strojów Naomi Osaka i Mroczna Kapłanka Naomi oraz kilofów/plecaków Królewska Rakieta i Kreator Portali, zanim trafią do sklepu. Jeśli zdobędziecie co najmniej 8 punktów, odblokujecie też graffiti Zakazany As Serwisowy

PL 19BR Comp Social ThriveTourney Social

Rozegrajcie do dziesięciu meczów w trzygodzinnej sesji dla waszego regionu. Szczegóły na temat harmonogramu rozgrywek w każdym regionie znajdziecie w zakładce „Rywalizuj”.

Fortnite Forbidden Ace Spray

Graffiti Zakazany As Serwisowy.


Obowiązuje następująca punktacja w turnieju:

Miejsce w meczu

Królewskie Zwycięstwo: 30 punktów
Miejsce 2: 25 punktów
Miejsce 3: 22 punkty
Miejsce 4: 20 punktów
Miejsce 5: 19 punktów
Miejsce 6: 17 punktów
Miejsce 7: 16 punktów
Miejsce 8: 15 punktów
Miejsce 9: 14 punktów
Miejsce 10: 13 punktów
Miejsca 11–15: 11 punktów
Miejsca 16–20: 9 punktów
Miejsca 21–25: 7 punktów
Miejsca 26–30: 5 punktów
Miejsca 31–35: 4 punkty
Miejsca 36–40: 3 punkty
Miejsca 41–50: 2 punkty
Miejsca 51–75: 1 punkt

Każda likwidacja

1 pkt.

Do udziału w turnieju wymagane jest konto Epic na poziomie 50 lub wyższym z włączonym i zweryfikowanym uwierzytelnianiem dwuskładnikowym (swój poziom konta w Fortnite sprawdzicie w zakładce „Kariera”). Więcej szczegółów oraz wymagania dotyczące uczestnictwa znajdziecie w oficjalnym regulaminie Naomi Osaka Cup.
 Chcecie zobaczyć, jak stroje Naomi prezentują się w bitwie przed turniejem? Naomi będzie grać w Fortnite na żywo z berleezym na jego kanale na Twitchu w środę 2 marca od godz. 1:00 czasu polskiego. Podczas transmisji obejrzyjcie rozgrywkę ze strojami przed ich premierą!