Stroje „Futbolowa Formacja” NFL w Fortnite i nowe turnieje

25.11.2020
Przez: Twórcy Fortnite

W czasie, gdy NFL szykuje się, by zaserwować nam ucztę w postaci trzech meczów z okazji Dnia Dziękczynienia, fani footballu mogą pędzić do sklepu z zupełnie nowym zestawem Futbolowa Formacja.


Sprzęt meczowy

Dostępny już teraz zestaw Futbolowa Formacja zawiera zupełnie nowe, zmienione stroje NFL o bardziej aerodynamicznym i sportowym wyglądzie. Dla wszystkich 32 drużyn NFL do wyboru są dwa style strojów, wraz z nowym plecakiem Logo na Drogę, na którym można umieścić logo dowolnej drużyny. Poza tym zupełnie nowe stroje pozwalają zmienić numer na koszulce i wybrać, czy na kasku ma się znajdować lustrzana osłona. Uwaga: Nowe stroje Futbolowa Formacja są sprzedawane oddzielnie od wcześniej wprowadzonych elementów kosmetycznych wchodzących w skład zestawu Fantastyczny Futbol.

Fortnite Nfl Gridiron Gang Outfits


Podkręć swoje futbolowe marzenia, świętuj zwycięstwo lub bądź surowym sędzią z emotkami Nic się nie stało i Karny!


Playoffy?!? Rywalizacja zaczyna się w grudniu

Przed nami okres posezonowy NFL i marzenia o Super Bowl, a w tym czasie w Fortnite pojawią się dwa turnieje z futbolówką w roli głównej – NFLPA Open i Twitch Rivals Streamer Bowl.

Aktualny mistrz NFLPA Open, Kurt Benkert z Atlanta Falcons, będzie bronić tytułu „Najlepszego gracza Fortnite w NFL” od 2 grudnia, kiedy najlepsi zawodnicy NFL grający w Fortnite zaczną walkę o najwyższą liczbę punktów na Arenie. Zwycięzcy wystąpią w mistrzostwach NFLPA w styczniu 2021 roku. Następnie najlepsi gracze z NFLPA Open przejdą do turnieju Streamer Bowl.

Druga edycja Twitch Rivals Streamer Bowl – charytatywnego turnieju online z udziałem graczy NFL i streamerów z Twitcha – odbędzie się 4 lutego 2021 roku. Przed turniejem głównym, w grudniu i styczniu gracze NFL oraz streamerzy z Twitcha będą mierzyć się w meczach pokazowych – i czy nie byłoby świetnie rywalizować z nimi? Przygotujcie się na styczniowy turniej Streamer Bowl Cup, który wyłoni najlepszych graczy mogących dołączyć do graczy NFL i streamerów z Twitcha podczas Streamer Bowl.

Wypatrujcie dalszych informacji na temat NFLPA Open i turniejów po drodze do Streamer Bowl w nadchodzących miesiącach.