Jedyny w swoim rodzaju: Loki Laufeyson w lipcowej Ekipie Fortnite

28.06.2021
Przez: Twórcy Fortnite

Z Asgardu na wyspę: do Ekipy Fortnite dołącza Bóg Podstępu.

Ekipaka na lipiec 2021 została zainspirowana filmem Avengers, czyli przebojem Marvel Studios, a jej gwiazdą jest sam Loki Laufeyson. Aktywni członkowie Ekipy Fortnite otrzymają go 1 lipca około godziny 2:00 czasu polskiego. Pakiet zawiera strój Loki Laufeyson, jego klasyczne akcesorium w postaci plecaka Płaszcz Lokiego, świecący kijek przeznaczenia, czyli Berło Lokiego, lotnię Rydwan Chitauri (nie pochodzącą z Asgardu ani żadnego znanego świata) oraz ekran wczytywania Powitanie Lokiego.

PL Subs Loki Cosmetic Social

Ekran wczytywania w całej okazałości:

Fortnite Loki's Welcoming Loading Screen

Nadszedł wasz wybawiciel.


Więcej korzyści dla członków Ekipy Fortnite: Karnet bojowy sezonu 7, comiesięczne V-dolce i Ekipaka na czerwiec!


Karnet bojowy sezonu 7

Subskrybenci Ekipy Fortnite zawsze mają natychmiastowy dostęp do karnetu bojowego aktualnego sezonu. Oznacza to, że subskrybenci, którzy będą aktywni w czasie aktualnego Sezonu 7 w Rozdziale 2, automatycznie otrzymają jego karnet bojowy.

Jeśli karnet bojowy Sezonu 7 w Rozdziale 2 został zakupiony przed rozpoczęciem subskrypcji w tym sezonie, jednorazowo zwrócimy na konto gracza 950 V-dolców.

PL S17 Social Template LINEUP S7 Lineup Social


1000 V-dolców co miesiąc

Aktywni subskrybenci Ekipy Fortnite otrzymują co miesiąc 1000 V-dolców! Są one przyznawane w dniu rozliczenia subskrybenta*. Zaczynacie subskrypcję 28 czerwca 2021 roku? Po rozpoczęciu subskrypcji otrzymacie 1000 V-dolców, następnie (pod warunkiem utrzymania subskrypcji) 1000 V-dolców 28 lipca 2021 r., 28 sierpnia 2021 r. i tak dalej.

Pamiętajcie: V-dolce nie są dołączane do comiesięcznej Ekipaki, ponieważ otrzymujecie je w dniu rozliczenia.


Czerwcowa Ekipaka: aktywuje się Mechaniczna Mistrzyni Przytulanek

Co prawda zbliża się lipcowa Ekipaka, ale gracze zainteresowani Ekipaką z czerwca również nie muszą mieć powodów do obaw. Osoby, które zasubskrybują Ekipę Fortnite przed 2:00 1 lipca (gdy aktywni członkowie zaczną odbierać Ekipakę z lipca), automatycznie otrzymają czerwcową Ekipakę.

PL Subs SpaceCuddles Cosmetic Social

Po wyprawie do innego wymiaru Dowódczyni Drużyny Przytulanek powróciła jako Mechaniczna Mistrzyni Przytulanek w sam raz na czerwiec. Poza strojem Mechaniczna Mistrzyni Przytulanek czerwcowa Ekipaka zawiera plecak Kokardka Psychotroniczna, kilof Miziak i malowanie Przytulaśny mech. (Strój, plecak i kilof są dostępne w różnych stylach.) Przedmioty z Ekipaki otrzymujesz na zawsze! Pełne informacje można znaleźć w Warunkach subskrypcji.

Poza samą Ekipaką wśród korzyści znajduje się muzyka z lobby Mechaniczna Moc i Mechaniczna Moc (instrumentalna) z motywem ze zwiastuna Mechanicznej Mistrzyni Przytulanek! (wokal: MYLK.)

PL 15BR Subs FollowUp Social 1920x1080

Ekipę Fortnite można zasubskrybować w grze – przez sklep lub zakładkę karnetu bojowego. Więcej informacji na temat subskrypcji znajdziecie w pytaniach i odpowiedziach nt. Ekipy Fortnite!

Uwaga: Aby odebrać lipcową Ekipakę, należy zalogować się na platformie, na której pierwotnie dokonano zakupu, jeśli upłynęło ponad 30 dni od ostatniego logowania się na tej platformie. 
 
*Opłata w wysokości 47,99 PLN jest pobierana co miesiąc aż do anulowania subskrypcji. Usługę można anulować w dowolnej chwili. Pełne informacje, w tym instrukcję anulowania usługi, można znaleźć w Warunkach subskrypcji.