Zdobądźcie lepszą pozycję jako Obi-Wan Kenobi w Fortnite

20.05.2022
Przez: Twórcy Fortnite

Plotki o jego obecności były prawdziwe: strój Obi-Wan KenobiTM pojawi się w sklepie w piątek 27 maja 2022 r. o godz. 2:00 czasu polskiego wraz z plecakiem Obi-Wana, kilofem, lotnią i nie tylko! Chcecie sprawdzić swoje umiejętności? 22 maja rywalizujcie w Obi-Wan Kenobi Cup o szansę zdobycia stroju i plecaka przed ich debiutem w sklepie.

Fortnite Obi-Wan Kenobi Outfit
 
Poza strojem dostępne będą następujące elementy:

Plecak Pustynny Niezbędnik (w zestawie ze strojem): zestaw narzędzi doskonały dla samotników zamieszkujących odległe pustynne planety. 

Kilof Ostrze Obi-Wana: stary, niezawodny partner. 

Lotnia Interceptor Jedi: przybył wasz nowy myśliwiec.

Emotka Wiadomość Obi-Wana: ważna transmisja…
 
Strój Obi-Wan Kenobi, plecak Pustynny Niezbędnik, kilof Ostrze Obi-Wana, lotnia Interceptor Jedi i emotka Wiadomość Obi-Wana są dostępne osobno lub w zestawie Obi-Wan Kenobi. Ponadto zestaw obejmuje ekran wczytywania Otoczony Kenobi:
 
Fortnite Kenobi, Surrounded Loading Screen

Ma w zanadrzu ostatnią sztuczkę Jedi…


Niech Moc będzie z wami podczas Obi-Wan Kenobi Cup

Przed wami długa droga, ale podczas Obi-Wan Kenobi Cup nie musicie podążać nią samotnie. W niedzielę 22 maja rywalizujcie w tym turnieju w parach w Fortnite: Battle Royale o szansę wcześniejszego zdobycia stroju Obi-Wan Kenobi i plecaka Pustynny Niezbędnik. Oczywiście w turnieju powrócą miecze świetlne i karabiny blasterowe E-11!
 
PL 20Comp Social Obi WanKenobiCup Social
 
Zawodnicy mogą rozegrać do dziesięciu meczów w trzygodzinnej sesji swojego regionu. Szczegóły na temat harmonogramu rozgrywek w każdym regionie znajdziecie w zakładce „Rywalizuj” w grze. System punktacji w turnieju wygląda następująco:


Miejsce w meczu

Królewskie Zwycięstwo: 25 punktów
2: 22 punkty
3: 20 punktów
4: 18 punktów
5: 17 punktów
6: 16 punktów
7: 15 punktów
8: 14 punktów
9: 13 punktów
10: 12 punktów
11: 11 punktów
12: 10 punktów
13: 9 punktów
14: 8 punktów
15: 7 punktów
16: 6 punktów
17: 5 punktów
18 i 19: 4 punkty
20 i 21: 3 punkty
22 i 23: 2 punkty
24 i 25: 1 punkt


Każda likwidacja

1 punkt
 
Do udziału w turnieju wymagane jest konto Epic na poziomie 50 lub wyższym z włączonym i zweryfikowanym uwierzytelnianiem dwuskładnikowym (swój poziom konta w Fortnite sprawdzicie w zakładce „Kariera”). Więcej szczegółów oraz wymagania dotyczące uczestnictwa znajdziecie w oficjalnym regulaminie turnieju Obi-Wan Kenobi Cup.
 
Zróbcie pierwszy krok w większy świat.


GWIEZDNE WOJNY i pokrewne własności to znaki handlowe Lucasfilm Ltd. i/lub jego filii, chronione prawem autorskim w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. © & TM Lucasfilm Ltd.