Kolejnym członkiem serii Ikony Fortnite jest mistrz świata Bugha!

19.07.2021
Przez: Twórcy Fortnite

 Do serii Ikony Fortnite dołącza mistrz solowych rozgrywek World Cup, twórca i ważny członek społeczności – Bugha we własnej osobie! Zestaw Bughi w serii Ikony Fortnite będzie dostępny w sklepie od 2:00 21 lipca 2021 r. Ale zanim to nastąpi, wprowadzimy z tej okazji nowy tryb okresowy jego autorstwa: Końcówka Gry Bughi. Sprawdźcie swoje umiejętności w tym trybie Areny, by zakwalifikować się do jednodniowego turnieju z nagrodami pieniężnymi!


Łokcie w ruch: szczegóły zestawu Bugha

Niedługo po udostępnieniu trybu Końcówka Gry Bughi, do sklepu trafi strój Bugha wraz z pozostałymi elementami zestawu mistrza. Zarzućcie na plecy puchar Fortnite World Cup z jego ukochaną mopsicą Zoey, zakładając plecak Puchar Zoey, wyostrzcie zmysły z podwójnym kilofem Ostrza Bughi i rozruszajcie łokcie z emotką Zakręć się.

PL 17BR Bugha Cosmetics Social

Emotka Zakręć się w ruchu:

Poza stylem domyślnym strój Bugha jest dostępny z elektryzującym stylem Elitarny Bugha i stylem Bugha, Mistrz Świata, przyznawanym za zwycięstwo po wygraniu solowych finałów World Cup.


Tryb na arenie Końcówka Gry Bughi i turniej Bugha’s Late Game

Dostępny od 20 do 28 lipca tryb Areny Końcówka Gry Bughi da graczom okazję do rywalizacji rankingowej w Fortnite. Trójka graczy trafi na wyspę, nad którą nadciągnęła już burza. Wspólnie z Bughą opracowaliśmy dziewięć wariantów wyposażenia startowego, podzielonych na trzy zestawy dla drużyn. Każda trójka otrzyma jeden z tych zestawów, wybrany losowo.

Grając w trybie Areny Końcówka gry Bughi, możecie zdobywać Rozgłos dostępny tylko w tym trybie. Gracze, którzy zdobędą co najmniej 1500 pkt. Rozgłosu przed rozpoczęciem turnieju Bugha’s Late Game 28 lipca, będą mogli wziąć w nim udział. W tej wersji trybu Końcówka Gry Bughi zakwalifikowani gracze będą rywalizować z innymi ze swojego regionu o nagrody z puli 100 000 USD!

PL 17BR Bugha Tourney Social

Turniej odbędzie się 28 lipca i będzie rozgrywany w dwóch rundach. Każda z nich potrwa dwie godziny i będzie składać się z maksymalnie dziesięciu meczów. (Godziny rozpoczęcia i nagrody dla poszczególnych regionów można znaleźć w zakładce Rywalizuj w grze). Przed przystąpieniem do turnieju gracze muszą włączyć na swoich kontach Epic uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Pełne informacje można znaleźć na stronie oficjalnego regulaminu turnieju Bugha’s Late Game

W nadchodzącym turnieju wy również możecie zostać mistrzami.