Fortnite 2. Bölüm: 8. Sezon'da Yeni Bir Savaş Şekilleniyor

Yeni Bir Savaş Şekilleniyor

Uzaylıların Ana Gemi'si yok edildikten sonra ona güç veren küpler adaya düştü. Yozlaşma yaymaya ve canavarlarla dolu, karanlık "Paralel"e portallar açmaya başladılar. Çok geç olmadan adanın geleceği için savaş.

Fortnite - Paralel'e Adım At

Paralel'e Adım At

Her maçta Paralel'e geçmiş yeni bir konum ve çok yaklaşırsan içine çeken Paralel Anomalileriyle karşılaşacaksın. İçeri çekildiğinde Paralel silahları ve özel üretim malzemeleri almak için Küp Canavarı dalgalarını yen. Bu gizemli dünyada kurallar çok farklı. Yerçekimi düşük ve yapı inşa edilemez.

Fortnite - Silahlarını Güçlendir

Silahlarını Güçlendir

Küp Canavarlarını alt ederken Paralel Tüfeği ve Paralel Mitralyözü gibi o dünyanın silahlarını kapmak için Paralel sandıklarını aç. Bu yeni silahları yükseltip süper güçlü hallerine getirerek bonus hasar vereceksin! Yenilen canavarlardan aldığın Küp Canavarı parçalarını kullanarak silahları yükselt ve Azmin Zaferi'ne koş!

Fortnite - Seferberlik Zamanı

Seferberlik Zamanı

Küplerle savaşmak için adanın felaketzedelerinin yardımına ihtiyacı var! Sezon boyunca taret istasyonları inşa etmek, adaya gelecek yeni silahları ve mahzenden geri getirilecek silahları seçmek ve çok daha fazlasını yapmak için tüm FORTNITE topluluğuyla birlikte çalış.

Fortnite - Kendi Çizgi Balık'ını Çiz

Kendi Çizgi Balık'ını Çiz

Giderek küpleşen bir dünyada yaratıcılığını göstermek isteyen Çizgi Balık, siyah ve beyazın dışına çıkmaya hazır. 2. Bölüm: 8. Sezon Savaş Bileti'yle özgür ruhlu Çizgi Balık'ı kapacaksın. Sezon boyunca Renk Şişesi ve Gökkuşağı Mürekkebi toplayarak onu istediğin gibi renklendir!

Kübik
Kübik
Savaş Bileti
© & ™ 2021 MARVEL. ©2021 CPII. All Rights Reserved.