Onun Gibisini Bulamazsınız: Loki Laufeyson, Temmuzda Fortnite Tayfası'na Katılıyor

28.06.2021
Yazar: Fortnite Ekibi

Asgard'dan adaya gelen Kurnazlık Tanrısı, Fortnite Tayfası'na katılıyor.

Marvel Studios'un Avengers'ından ilham alınan Loki Laufeyson, Temmuz 2021'in Tayfa Paketi'nin yıldızı. Fortnite Tayfası üyeleri, 1 Temmuz TSİ 03.00 civarında onu kapacak. Paket şunları içerir: Loki Laufeyson kıyafeti, klasik aksesuarı olan Loki'nin Pelerini sırt süsü, kaderin fosforlu çubuğu olarak da bilinen Loki'nin Asası kazması, Chitauri Aracı planörü (ne Asgard'a ait ne de başka bir dünyaya) ve Loki'nin Karşılaması yükleme ekranı.

TR Subs Loki Cosmetic Social

Yükleme ekranının yakından görüntüsü:

Fortnite Loki's Welcoming Loading Screen

Kurtarıcınız geldi.


Diğer Fortnite Tayfası Avantajları: 7. Sezon Savaş Bileti, Aylık V-Papel ve Haziran Ayının Tayfa Paketi!


7. Sezon Savaş Bileti

Fortnite Tayfası aboneleri, mevcut sezonun Savaş Bileti'ne her zaman anında erişim sağlayabilir. Yani mevcut olan 2. Bölüm 7. Sezon sırasında etkin olan aboneler, otomatik olarak o sezonun Savaş Bileti'ne sahip olurlar.

Eğer 2. Bölüm 7. Sezon'un Savaş Bileti'ni abone olmadan önce zaten satın aldıysanız, tek seferlik olmak üzere hesabınıza 950 V-Papel iade edilecek.

TR S17 Social Template LINEUP S7 Lineup Social


Her Ay 1.000 V-Papel

Aktif Fortnite Tayfası aboneleri her ay 1.000 V-Papel alıyor! Bu V-Papeller, abonelerin faturalandırma günlerinde abonelere gönderilir*. 28 Haziran 2021'de mi kaydoldunuz? Kaydolduktan sonra size 1.000 V-Papel verilir. Sonrasında aboneliğinizi sürdürürseniz 28 Temmuz 2021'de ve 28 Ağustos 2021'de 1.000'er V-Papel verilir ve her ay bu şekilde devam eder.

Unutmayın: V-Papeller aylık Tayfa Paketi'ne değil faturalandırma gününüze bağlıdır. Yani aylık Tayfa Paketi'ni aldığınız gün verilmeyebilir.


Haziran Tayfa Paketi: Meka Minnoş Aktif Hale Geliyor

Temmuz Tayfa Paketi yaklaşsa da oyuncular Haziran Ayının Tayfa Paketi'yle de ilgileniyorlarsa endişelenmelerine gerek yok. 1 Temmuz TSİ 03.00'ten önce (oyuncular Temmuz Ayının Tayfa Paketi'ni almaya başlamadan) Fortnite Tayfası'na abone olduğunuz sürece otomatik olarak Haziran Ayının Tayfa Paketi'ni de alırsınız.

TR Subs SpaceCuddles Cosmetic Social

Farklı bir boyuta seyahat ettikten sonra Minnoş Takım Lideri, hazirana yetişebildi ve Meka Minnoş olarak geri döndü. Haziran Ayının Tayfa Paketi, Meka Minnoş kıyafetine ek olarak Meka Kurdele sırt süsü, Minnoş Jet kazması ve Meka Kucak kaplamasını içeriyor! (Kıyafet, sırt süsü ve kazmanın her biri üç farklı tarza sahip.) Tayfa Paketi eşyaları hep sizde kalır! Tüm detaylar için Abonelik Koşulları'na göz atın.

Tayfa Paketi'nin yanı sıra Haziran ayının içerikleri arasında Meka Minnoş'un duyuru fragmanındaki müziklerin olduğu Mekanik Güç ve Mekanik Güç (Enstrümantal) lobi müzikleri bulunuyor! (Vokaller: MYLK.)

TR 15BR Subs FollowUp Social 1920x1080

Oyun içindeki içerik mağazası ya da Savaş Bileti sekmesinden Fortnite Tayfası'na abone olabilirsiniz. Abonelikle ilgili daha detaylı bilgi için Fortnite Tayfası SSS sayfamıza göz atın!

Önemli: Paketi aldığınız platformda son oturum açmanızın üzerinden 30 gün geçtiyse Temmuz Ayının Tayfa Paketi'ni almak için o platformda tekrar oturum açmanız gerekebilir.
 
*53,99 TL'lik yinelenen abonelik ücreti, abonelik iptal edilene kadar her ay alınır. Aboneliği istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Nasıl iptal edeceğiniz de dahil tüm detaylar için Abonelik Koşulları'na göz atın.